http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/11/11-1.jpg

Hizmetlerimiz

Neleri Sağlıyoruz?

grassy-service
Water Maxi Su Arıtma Sistemleri, cihazlarının kontrolü ve tüm su arıtma cihazlarının satışı ve pazarlama konusunda ihtiyaca en kısa sürede ihtiyaca cevap vermektedir.

Satış – Pazarlama

grassy-service
Suda erimemiş halde bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonları kirece neden olmaktadır. Sağlık açısından çok önemli olan arıtma sisteminin kaliteli olması da gerekir en kaliteli su arıtma cihazı için Water Maxi’yi tercih edebilirsiniz.

Suyun Yumuşatılması Arındırılması

grassy-service
Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye’nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede vermekteyiz. Herhangi bir şikayetinizde ekibimiz öncelikle sorun tespiti için gelmektedir.

Teknik Servis

grassy-service
Klorlama yöntemiyle sudaki her türlü patojen, virüs vb. mikroorganizmalar uzaklaştırılarak zararsız hale getirilmektedir.  Kaliteli filtreler ile su içindeki zararlı organizmalardan arındırılarak tertemiz içme suyu elde edilmektedir.

Suyun Dezenfekte Edilmesi

grassy-service
Kullanmakta olduğumuz bilgisayar destekli müşteri bakım takip programı sayesinde bakım takipleri otomatik olarak sistem tarafından yapılmaktadır. Bu sayede bakımlar unutulmaz.

Bakım Takibi

grassy-service
Uzman ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve dizaynlarda en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Projelendirme

Şimdiye Kadar Yaptıklarımız

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeydir. Şimdiye kadar birçok evsel ve endüstriyel ürün siparişi aldık. Teknik servis hizmeti verdik. Bu sebeple binlerce memnun müşteriye sahibiz.

1,742

Evsel Su Arıtma Cihazı

983

Endüstriyel Kurulum

6,421

Teknik Servis

4,521

Mutlu Müşteri

S.S.S

Sıkca Sorulan Sorular

Ürünlerimiz e 3 yıl garanti veriyoruz. 1 Garanti süresi içerisinde 1 den fazla arıza durumunda 0 cihazla değişim gerçekleştiriyoruz.

Bakım zamanı geldiğinde sistem üzerinden sms ile hatırlatıp, müşterimizin müsaitlik durumuna göre randevu talep ediyoruz. Müşteri sms geldiğini farketmez ve geri dönmez ise telefonla arayıp, bakım zamanı geldiğini hatırlatıp bakım için randevu talep ediyoruz.

Müşterimize tüm kredi kartlarına 0 komisyonla 12 ay taksit imkanı sunuyoruz.