http://watermaxi.com/wp-content/uploads/2017/09/profolio-banner.jpg
Water Maxi Dijital Akıllı Su Arıtma Cihazı

Portfolio Information

  • Created by: Water Maxi
  • Date: 25.11.2020
  • Skills: DİJİTAL AKILLI SU ARITMA CİHAZI

SU ARITMA ANALİZ ÖLÇÜM KİTİ

     Water Maxi dijital akıllı su arıtma cihazı içinde bulunan ppm mikroçip analiz kiti su arıtım değerlerini tds cinsinden sürekli olarak arıtım robotu hafızasına kaydeder. Su arıtma verilerini anlık olarak dijital su arıtım robotu hafızasına kaydeder. bu sayede su arıtım verilerini dijital ekrana sürekli aktarır. Dijital arıtma cihazı size en kaliteli içme suyu üretir.

      En iyi su arıtma cihazı kalite ödüllü arıtım cihazı sayesinde su arıtma cihazına dışarıdan gelecek yüklü miktarda asbes arsenik klor kimyasal ve mikrobiyolojik kirlilik geldiğinde su arıtma cihazı değerleri yükselir. Bu durumu arıtma robotu algılar ve kalite ödüllü en iyi su arıtma cihazı kullanıcıyı uyarır. Bu nedenle sürekli ve güvenli bir şekilde en iyi alkali su arıtma teknolojisini kullanan arıtma cihazı suyunu güvenle tüketirsiniz.

FİLTRE BAKIM HATIRLATICI

     Dijital Akıllı Su arıtma Cihazı, filtre değişim zamanı geldiğinde su arıtma cihazımız sesli uyarı ikaz sistemiyle dijital akıllı su arıtma cihazı filtre değişim zamanı geldiğini hatırlatır.

AKILLI SU KAÇAK DEDEKTÖRÜ

      Su arıtma cihazı ve arıtma sistemleri içinde olası arıza su kaçağı meydana gelirse cihazı açıp kapatan akıllı su arıtma robotu start stop sistemi olan su arıtma cihazının dijital su arıtma hafızası devreye girer. Kullanıcısını sesli uyarı ikaz sistemiyle bildirir.

PREMİO + PLUS SERTİFİKASYON

     Dijital su arıtma cihazları ve su arıtma sistemleri teknolojilerinin ulaştığı son teknoloji su arıtma cihazı olup, su arıtma robotu ve dijital su arıtma cihazı sertifikasyonlarına sahip su arıtma cihazıdır.